Informace k čertovskému vystoupení MŠ

Vážení rodiče,

i pro nás je překvapivá zpráva, že letos se na sále nebude konat mikulášská besídka. Jelikož již máme secvičený program, vystoupíme v neděli 27. 11. 2022 při rozsvícení vánočního stromu. Čertovské masky platí, jen děti tepleji oblečte. Budeme prodávat vánoční výrobky, s kterými nám jistě rádi pomůžete (tímto prosíme rodiče o výrobu a donesení vánočních výrobků k prodeji). Za utržené peníze nadělí Ježíšek dětem dárky pod stromeček ve školce.

A dále v pondělí 5. 12. přijdou děti do MŠ oblečené opět v čertovském oblečení a půjdeme trošku „strašit“ po vsi. Rodiče se mohou přidat k nám. Vycházet z budovy MŠ budeme v 8:30 a končit budeme na zahradě MŠ, kde budou pro děti přichystané čertovské soutěže.

A nakonec v úterý 6. 12. přijde do školky Mikuláš, čert a anděl.

Příspěvek vytvořen 64

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek