Informace k provozu školy od 12. 4. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 12. dubna se opět vrátí žáci 1. stupně a předškoláci do škol. V naší základní škole budou přítomni žáci všech ročníků a budou vyučováni prezenčně – rotace tříd po týdnech se nás netýká. 

Děti i zaměstnanci školy budou muset být dvakrát týdně testováni – v případě dětí se bude jednat o samoodběry, u menších dětí mohou být při odběrech přítomni rodiče. Vzhledem k tomu, že k vybarvení testu dochází do 15 minut, budou muset být děti ve škole před půl osmou, abychom všechny testy stihli vyhodnotit před začátkem výuky. K vlastnímu testování bude docházet ve třídách. Bližší informace k testování včetně instruktážního videa najdete zde: jak na to ve škole | testování.edu.cz

V případě pozitivního testu bude dítě odvedeno do izolace a vyčká příchodu rodičů. Testovat se nemusí děti, které prodělaly onemocnění COVID 19, absolvovaly izolaci, a u nichž neuplynulo víc než 90 dní od prvního PCR testu s pozitivním výsledkem.

Další informace k otevření škol najdete zde: Informace k provozu škol od 12. dubna 2021, MŠMT ČR (msmt.cz)

Informace k provozu školy: 

Ranní družina nebude. Škola bude otevřena od 7:00 (po dohodě možno dříve), děti budou do začátku vyučování ve svých třídách. 

Děti budou mít po celou dobu vyučování zdravotnické roušky nebo respirátory. Co největší čas budou děti trávit venku.

Odpolední družina bude do 16:00.

Stravování bude probíhat ve školní jídelně.

O činnosti kroužků Vás budeme ještě informovat. 

Jaromír Šebek

Příspěvek vytvořen 88

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek