Rozvrh distanční výuky

zde je rozvrh distanční výuky, platný od čtvrtka 5. 11. 2020.

Snažili jsme se rozvrh sestavit tak, aby v něm docházelo co nejméně ke kolizi časů výuky mezi hodinami sourozenců, přesto v některých případech k přesahům docházet bude. V této souvislosti opakuji, že ve škole jsou ještě stále k zapůjčení dva notebooky.

Kromě časů, uvedených v rozvrhu, budou děti dostávat zadání úkolů a bude také probíhat individuální zkoušení nebo doučování přes aplikaci Microsoft Teams.

K jednotlivým hodinám se přihlašujte přes kalendář, setkání tam budou předem zadána. Způsob zadávání a odevzdávání písemných úkolů si budou určovat jednotliví vyučující.

Dále upozorňuji, že účast na distanční výuce je pro žáky povinná a povedeme si záznamy o přítomnosti žáků na jednotlivých hodinách.

Věřím, že brzy překonáme technické nedostatky a naučíme se všichni společně vzdělávat v této podivné době.

Mgr. Jaromír Šebek