Informace k distanční výuce

Vážení rodiče, 

od 1. března do 21. března 2021 budou v České republice opět zcela zavřené školy. Uzávěrka platí pro všechny běžné typy škol, tedy včetně 1. stupně základních škol a včetně mateřských škol. Nadále nejsou možné ani individuální konzultace.
Od pondělí 1. března tedy naše škola přechází na distanční výuku pro všechny ročníky. Během pondělí dostanete od svých třídních učitelů aktuální rozvrh, vlastní výuka začne podle nového rozvrhu během pondělí nebo v úterý. 
Učebnice a pracovní sešity si můžete ve škole vyzvednout v pondělí nebo v úterý.

Kdo bude mít zájem o zapůjčení notebooku, může si jej vyzvednout v ředitelně školy. 

Ošetřovné nadále škola nepotvrzuje, informace k ošetřovnému najdete zde: https://www.cssz.cz/…emu.

Mgr. Jaromír Šebek
Tel: 737 388 336

Příspěvek vytvořen 75

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek