Informace k převzetí vysvědčení a platbě za družinu

od příštího týdne můžete u paní Zdílnové platit školné 600 Kč za družinu na příští pololetí. Při platbě obdržíte vratku za dobu, kdy nebyla v prvním pololetí družina v provozu – za žáky 1., 2. a 5. ročníku dostanete 120 Kč a za žáky 3. a 4. ročníku 300 Kč.

Zítra dostanou žáci vysvědčení. Žáci, kteří navštěvují školu, jej dostanou čtvrtou vyučovací hodinu, žáci  3. a 4. ročníku si mohou vysvědčení vyzvednout u vchodu do školy. Pokud chcete poslat vysvědčení po sourozenci, napište dětem písemnou žádost. Kdo si vysvědčení nevyzvedne, dostane jej od třídního učitele po zahájení výuky. Zítřejší družina bude standardně do 16:00. V pátek jsou pololetní prázdniny, výuka bude pokračovat v pondělí, doufejme, že již se všemi dětmi.

Přeji vám příjemné zimní dny a samé pěkné známky na vysvědčení.

Jaromír Šebek