Návod k přihlášení do Učebny

vzhledem k mimořádné situaci, všechny úkoly pro žáky budou vždy zveřejňovány na stránkách školy k danému týdnu.

Rádi bychom vaše děti také přizvali, aby využívali aplikaci Učebna. V aplikaci učebna budou k dispozici lekce pro žáky a úkoly, videa, pokusy. Učebna umožňuje žákům nový interaktivní způsob učení a nám učitelům okamžitou zpětnou vazbu a kontrolu splněných úkolů.

Žákům 3.-5.třídy byly vytvořeny přihlašovací údaje, které přišly na e-mail rodičům nebo jiným opatrovníkům.

K přihlášení využijte odkazu zde a dále postupujte podle obrázků.

Nebo ve svém internetovém prohlížeti otevřete Google.com.

V pravém horním rohu je tlačítko Přihlásit se.

Poté použijete přihlašovací údaje jméno a své heslo, které jste dostali e-mailem.

Po přihlášení se objeví úvodní stránka. Najdete symbol s devíti malými kolečkami.

Po kliknutí na kolečka se vám v nabídce objeví učebna.

A je to! Nyní se přihlásíte jako žák a vyberete si z lekcí.