Úkoly pro žáky do 1. května

zde jsou úkoly pro žáky od 27. dubna do 1. května 2020. V případě nejasností kontaktujte třídního učitele.

1. třída

Český jazyk – Slabikář strana 68-69. Pracovní sešit strana 26. Písanka strana 25 a 26.

Matematika – strana 46 a 51/cvičení 1, 2, 3.

2. třída

Český jazyk – podstatná jména a slovesa.

Matematika – začínáme násobit.

3. třída

Český jazyk – Tento týden zopakujeme zájmena a číslovky. Shlédněte video. Vypracujte stranu 7 v pracovním sešitě, a na straně 8 cvičení 1 a 2. Písanku pro tento týden na straně 20.

Matematika – strana 25 v pracovním sešitě. Procvičujte také násobení a dělení, třeba na stránkách skolakov.eu nebo umimematiku.cz.

Anglický jazyk – projděte si celou stranu 47 a zopakujte si názvy domácích zvířat. Poslechněte cvičení a doplňte v pracovním sešitě na straně 59.

4. třída

Český jazyk – Tento týden nás čekají zvratná slovesa. Zopakujeme si také časování a to v přítomném čase. Shlédněte video. V pracovním sešitě dokončete stranu 25 a 26. Opakujte si vzory a psaní koncovek například tady na umimecesky.cz.

Matematika – Aritmetický průměr. Shlédněte vysvětlení ve videu a dokončete stranu 23 v pracovním sešitě.

Anglický jazyk – Pročtěte si stranu 44 v učebnici. Pak doplňte stranu 56 v pracovním sešitě.

5. třída

Český jazyk – číslovky.

Matematika – desetinná čísla.