Volby do školské rady

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že na základě volebního řádu školské rady, který jsem obdržel dnes od zřizovatele školy pana Zdeňka Jakubce, jsem jmenoval tříčlenný přípravný výbor, jehož členy jsou Simona Šindelářová, Hana Ludmila Zemancová a Petra Beckerová. Úkolem přípravného výboru je organizace průběhu voleb do školské rady a dohled nad jejich řádným průběhem. 

Přípravný výbor stanovil první kolo voleb do školské rady z řad zákonných zástupců žáků na středu 22. 9. 2021 od 16:00. Při prvním kole voleb navrhnou zákonní zástupci nezletilých žáků kandidáty na členství ve školské radě. Z navržených kandidátů sestaví volební komise volební listinu kandidátů, z nichž bude ve druhém kole voleb zvolen nový člen školské rady. Prosím Vás tedy tímto o Vaši účast na prvním kole voleb. 

Mgr. Jaromír Šebek

Příspěvek vytvořen 98

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek