Akademie a závěr školního roku v ZŠ

Vážení rodiče,

jménem celého pedagogického sboru ZŠ a MŠ Skalsko si Vás dovoluji pozvat na závěrečnou Akademii, která se uskuteční ve čtvrtek 23. června od 17:00 v obecní sokolovně ve Skalsku. Součástí programu bude slavnostní vyřazení předškoláků a žáků 5. ročníku. Naši žáci si pro Vás společně s učiteli připravili bohatý kulturní program. 

Dále jsou zde informace ke konci školního roku:

pondělí 20. června – návštěva kina v Mladé Boleslavi (film Náměsíčníci) pro žáky ZŠ a MŠ. Žáci pojedou linkovým  autobusem v 8:00 z návsi, návrat v 11:20. Cena vstupného je 120 Kč, bude placeno z třídního  fondu. Dopravu hradí škola.

čtvrtek 23. června – závěrečná Akademie

pátek 24. června – předání vysvědčení, školní družina bude v běžném provozu, případný zájem o oběd hlaste  předem

27. 6. – 30. 6. – ozdravný pobyt

29. – 1. 7. – ředitelské volno

Pozn: Ve dnech 27. – 28. 6. bude škola i družina v provozu pro žáky, kteří se nezúčastní ozdravného pobytu. Případný zájem o obědy nahlaste předem.

Těšíme se na hojnou účast na závěrečné Akademii.

Příspěvek vytvořen 75

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek