Škola v přírodě

Ozdravný pobyt proběhne od pondělí 27. 6. 2022 do pátku 1. 7. 2022. Odjezd od školy v pondělí v 8.30 hod., návrat ke škole v pátek okolo poledne (čas bude upřesněn hromadnou zprávou). Pobyt je zajištěn s celodenní stravou a celodenním pitným režimem v penzionu Krásná, Krásná 21, 468 21 Bratříkov.

Dozory: J. Zdílnová (737887072), H. Zachrdlová (724186483), H. L. Zemancová

Zdravotník : J. Zdílnová

Potřebné léky předáte paní Zdílnové u autobusu označené jménem a hodinou podání, zároveň odevzdáte i bezinfekčnost s datem odjezdu.

Mobilní telefon je povolen žákům školy, ale nesmí volat domů, ani rodiče kontaktovat žáka, pouze pro případné fotografování a zaslání zprávy. Za telefon a další cenné věci neneseme zodpovědnost.

Zde je seznam věcí:

spodní prádlo – 5 ks