Informace k zápisu do MŠ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022. Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 se bude konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Příjem žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v Mateřské škole Skalsko na školní rok 2021/2022 bude probíhat

od 3. do 14. května 2021.

Formuláře potřebné k zápisu:

· žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání – ke stažení na webových stránkách školy v sekci ke stažení nebo zde

· kopie rodného listu dítěte

· evidenční list pro dítě v MŠ (ke stažení zde) s potvrzením lékaře o řádném očkování dítěte

Vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání předejte do MŠ formou:

· datové schránky školy: tekmsdt

· e-mailem: zsskalsko@centrum.cz (pouze s elektronickým podpisem)

· poštou: Skalsko 23, 294 26 Skalsko

· osobně – předem domluva na telefonu: 737 388 336

Každému dítěti bude během zápisu přiděleno registrační číslo, které obdržíte na telefonní číslo uvedené v přihlášce.

Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání bude oznámeno zveřejněním seznamu přijatých dětí na: www.zs-msskalsko.cz a na nástěnce (okně) školy.

Přijatým dětem nebude rozhodnutí v písemné podobě doručováno, můžete ale požádat o jeho vydání. Rozhodnutí o nepřijetí ke vzdělávání bude zasláno v písemné podobě.

Pokud bude Vaše dítě přijato do více mateřských škol a upřednostníte jinou školu, prosíme o odhlášení z naší MŠ.

Zde jsou kritéria pro přijetí dětí do MŠ.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, volejte prosím na tel.: 737 388 336, nebo pište na zsskalsko@centrum.cz.

Mgr. Jaromír Šebek