Příměstský tábor

Vážení rodiče, zde naleznete informace a program příměstského tábora, který se koná ve dnech 13. až 17. července 2020. Program je pro žáky školy zdarma vždy od 8.00 do 15.00 hodin.

Součástí programu není svačina ani oběd. Prosíme, nabalte vždy vašim dětem dostatek jídla a pití.

Program:

Pondělí: Dobrodružství v kuchyni pod vedením paní Balážové a Slánské.

Úterý: Výlet na koupaliště do Mšena pod vedením paní Zdílnové a Zachrdlové. S sebou plavky, ručník a kapesné na případné občerstvení.

Středa: Putovní výlet na Petrovinu. Rodiče jsou vítání, z pedagogického doprovodu bude přítomen pan Šebek a paní Balážová. Doporučujeme mít na sobě dlouhé kalhoty a pohodlnou obuv.

Čtvrtek: Kreativní tvoření s textilem a dalšími materiály pod taktovkou paní Všední a Stašové. S sebou doporučujeme bílé nebo světlé triko, které může být přetvořeno nebo jiný bavlněný kousek.

Pátek: Olympiáda pod vedením paní Zdílnové a Zachrdlové. Na hřišti bude možnost si upéct špekáček, doporučujeme tedy nabalit žákům něco k opečení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.