Informace k začátku školního roku v ZŠ

zahájení školního roku bude v pondělí 4. září v 8.00 před budovou školy, první školní den bude ukončen v 9.30. V provozu nebude školní družina, a proto nebude ani zajištěn oběd.

V úterý 5. září žáci dostanou učebnice, budou poučeni o bezpečnosti a seznámeni se školním řádem. Výuka začne tradičně od 7.45 a bude končit v 11.20. Následně děti mohou jít na oběd a do družiny, která bude do 16.00. Od středy 6. září bude výuka probíhat již podle rozvrhu. Žáci 1. ročníku budou mít výuku v úterý a ve středu pouze první dvě vyučovací hodiny. Od čtvrtka 7. září již podle rozvrhu.

Ve středu 6. září ve škole proběhnou informativní třídní schůzky od 16.00, kde Vám budou sděleny další informace k novému školnímu roku. Také se bude volit člen do školské rady jako zástupce rodičů.

PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ VÝUKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2023-2024

1.třída: třídní učitelka Jana Drozná

2.+ 3.třída: třídní učitelka Mgr. Jana Zdílnová

4.+ 5.třída: třídní učitelka MgA. Dominika Všední

bez třídnictví: Ing. Markéta Svárovská, DiS

asistentky pedagoga: Simona Šindelářová, Hana Ludmila Zemancová

školní družina: Simona Šindelářová, Hana Ludmila Zemancová, Markéta Svárovská

Přeji Vám za celý pedagogický sbor krásný zbytek prázdnin.

Mgr. Jana Zdílnová