Zahájení školního roku 2021/2022

Vážení rodiče,

zahájení školního roku bude ve středu 1. září v 8:00 před budovou školy na návsi, ukončení prvního školního dne bude před 10:00. Tento den nebude v provozu školní družina. Přístup do budovy budou mít vzhledem k platným protiepidemickým předpisům pouze rodiče prvňáčků. 

Od čtvrtka 2. září bude výuka probíhat dle platného rozvrhu. Školní družina bude v provozu od 6:00 do 16:00.

V souladu s vládními předpisy budou děti podrobeny dne 1.9., 6.9. a 9.9. antigenním testům. Výjimku mají pouze prvňáci, kteří budou první test absolvovat až 2. září. Testovat se nemusí děti, které jsou nejméně 14 dní po dokončeném očkování, 180 dní po prvním pozitivním testu na covid-19 nebo mají negativní výsledek testu z odběrového místa. Děti, které se nepodrobí testu, školu navštěvovat mohou, ale za zpřísněných hygienických podmínek. Děti musí ve škole ve společných prostorách nosit roušku, při výuce není její nošení povinné. Vybavte proto své děti do školy rouškou. 

Ve čtvrtek 2. září se budou od 16:00 ve škole konat informativní rodičovské schůzky, na kterých Vám budou rozdány přihlášky do družiny a sdělen způsob platby. V září nás také čekají volby do školské rady, kdo z Vás by měl zájem kandidovat do rady jako zástupce rodičů, ať mě kontaktuje. 

Mgr. Jaromír Šebek

Příspěvek vytvořen 98

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek